MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

METODA OMBRE

800 PLN / 150 min

Jest to jedna z najpopularniejszych technik pigmentacji brwi. Charakteryzuje się podkreśloną podstawą i końcówką brwi, nasada i początek są rozcieniowane tworząc delikatne przejścia kolorystyczne. Technika pozwala na rekonstrukcję łuków brwiowych, nadanie kształtu i uzupełnienie ubytków w brwiach. 

METODA PUDROWA

800 PLN / 150 min

Metoda ta idealnie sprawdzi się dla osób, którym zależy na naturalnym efekcie makijażu permanentnego. Charakteryzuje się jednolitym przejściem kolorystycznym, mocno rozcieniowaną nasadą i początkiem brwi. Po wygojeniu uzyskamy efekt henny, bez mocnych wyrysowanych konturów. Technika pozwala na subtelne podkreślenie i uzupełnienie ubytków brwi. 

Więcej moich prac znajdziesz na Facebooku lub Instagramie.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

NATURAL LIPS

800 PLN / 150 min

Efekt ten idealnie sprawdzi się dla osób, którym zależy na naturalnym makijażu permanentnego ust. Charakteryzuje się jednolitym wypełnieniem kolorystycznym, z delikatnym konturem. Po wygojeniu uzyskamy efekt soczystych, pełnych ust, bez mocnych wyrysowanych konturów. Technika pozwala na skorygowanie kształtu, uzupełnienie ubytków po przebytych opryszczkach lub chorobach. 

Więcej moich prac znajdziesz na Facebooku lub Instagramie. 

Dopigmentowanie makijażu permanentnego brwi/ust/kresek między 5 a 8 tygodniem

200zł / 90 min

Dopigmentowanie makijażu permanentnego brwi/ust/kresek po upływie 8 tygodni

300zł / 90 min

Odświeżenie do 12 miesięcy (dotyczy usług wykonanych poprzednio w moim salonie)

400zł / 60 min

Odświeżenie do 24 miesięcy (dotyczy usług wykonanych poprzednio w moim salonie)

500zł / 90 min

Odświeżenie brwi / ust wykonanych w innym salonie (zabieg od podstaw)

800zł / 90 min

Najistotniejsze w pięknie jest to, czego nie odda żaden obraz

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

200 PLN

Makijaż upiększający, dostosowany do potrzeb i oczekiwań klienta. Ma za zadanie podkreślić urodę i skorygować ewentualne niedoskonałości. Musi być odpowiedni do okazji i charakteru uroczystości. Cena zawiera: pielęgnację cery, kępki rzęs, makijaż̇ dekoltu, utrwalenie całości.

MAKIJAŻ ŚLUBNY

250 PLN

Makijaż ślubny to dopełnienie całej stylizacji Panny Młodej. Łączy w sobie cechy makijażu okolicznościowego jak i fotograficznego – musi mieć urok na żywo jak i dobrze prezentować się na zdjęciach i kamerze. Zaleca się wykonanie uprzednio makijażu próbnego, aby przetestować kosmetyki, wdrożyć odpowiednią pielęgnację. Cena zawiera: pielęgnację cery i ust, kępki rzęs, makijaż̇ ciała -korekta/rozświetlenie, utrwalenie całości.

INDYWIDUALNA LEKCJA MAKIJAŻU DZIENNEGO I WIECZOROWEGO

Dzięki lekcji na własny użytek nauczysz się jak właściwie podkreślić atuty swojej urody, poznasz triki stosowane przez makijażystów, a także nabierzesz pewności siebie. Pokażę Ci podstawowe techniki makijażu profesjonalnego tak by codzienny makijaż był przyjemnością.

Zapewniam profesjonalne stanowisko do makijażu oraz odpowiednie oświetlenie. Udostępniam wszystkie kosmetyki oraz narzędzia potrzebne do stworzenia makijażu.

Dodatkowo po ukończonym kursie, otrzymasz ode mnie skrypt z cennymi informacjami i wskazówkami dotyczącymi wykonywania makijażu, listę moich polecanych kosmetyków oraz spersonalizowana listę produktów użytych podczas kursu.

1 typ makijażu

500 PLN / 120 min

2 typy makijażu (dzienny i wieczorowy)

800 PLN / 240 min

Zarezerwuj wizytę online

Rezerwacja wizyty online jest prosta, przyjemna i możesz jej dokonać o każdej porze dnia i nocy!

 

Kraków, Osiedle Oświecenia 9

}

Pon-Pt.: 9:00 – 20:00

Sobota.: 9:00 – 14:00